Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eda Põldma, Harju ringkond Eda Põldma, Harju ringkond "Hindan Eda juures kaasamõtlemise ja oma seisukoha väljaütlemise oskust. Alati ei tarvitse kõikide arvamused ühtida, aga Eda pakub suurepärase võimaluse üleskerkinud küsimused või murekohad läbi arutada ja parimaid lahendusi otsida. " (Helen Allas, juuni 2015) ← Eelmine Kaire Lõhmus, Järva ringkond Järgmine → Küllike Tammeveski, Lääne ringkond Eda Põldma, Harju ringkond

Eda Põldma, Harju ringkond

15. juunil 2015

"Hindan Eda juures kaasamõtlemise ja oma seisukoha väljaütlemise oskust. Alati ei tarvitse kõikide arvamused ühtida, aga Eda pakub suurepärase võimaluse üleskerkinud küsimused või murekohad läbi arutada ja parimaid lahendusi otsida."

Eda Põldma, Harju ringkond
Foto: Birgit Vaarandi

Sünniaeg: 1970

Haridus: kõrgem

Töökoht: Riigikogu Kantselei vanemraamatupidaja

NKK liige alates: 1999

 

Senine tegevus Naiskodukaitses:

 

Naiskodukaitsja sai minust Järva ringkonna taasloomisel 02.12.1999.a. See oli väga põnev aeg ning alati, kui kohtun „järvakatega“, on südames eriliselt soe tunne.

Elukoha vahetusega seoses jõudsin oma NKK tegevusega 2010. aastast Harju ringkonda, kus algusest peale olen Männiku jsk juhatuse liige ja 2014. aastast kuulun ka ringkonna juhatusse.

Väga meeldis formeerimine, kuid tervislikel põhjustel tuli leida sobivamad tegevused. Uut energiat tegutsemiseks sain juurde Kaitseliidu Koolist ning tänaseks olen BVÕ organisatsiooni õppe instruktor. Olen abiks olnud nii Harju kui ka Pärnu ja  Rapla ringkonna uute liikmete õpetamisel.  

 

Eda Põldma, Harju ringkond
Edale meeldib oma vabu hetki veeta joonistades. Foto: Peeter Langovits

Mida soovib Eda keskjuhatuse liikmena Naiskodukaitse heaks korda saata?

 

Arvan, et oma teadmiste, oskuste ja kogemustega olen NKK keskjuhatuse liikmena kindlasti paljuski toeks organisatsiooni veelgi paremaks muutmisel. 

 

Eve-Merin Aas, Männiku jsk esinaine, Edast:

 

Hindan Eda juures kaasamõtlemise ja oma seisukoha väljaütlemise oskust. Alati ei tarvitse kõikide arvamused ühtida, aga Eda pakub suurepärase võimaluse üleskerkinud küsimused või murekohad läbi arutada ja parimaid lahendusi otsida.

Ja muidugi imetlen Eda päikselisust. Ka kõige keerulisemates olukordades oskab ta probleemiga aktiivselt tegeleda, ennast tühjaks laadida ja natukese aja pärast kõike läbi naeruspektri vaadata.

Olen kindel, et tänu Eda Põldma tegevusele NKK keskjuhatuses muutub kogu organisatsioon veelgi paremaks, kui ta siiani on olnud.

 

(Eve-Merin Aas, juuni 2015)

 

Helen Allas, Harju ringkonna esinaine, Edast:

 

Eda on Harju ringkonna raudvara ja alustala. Ta oskab organisatsiooni näha nii tegevliikme kui juhi tasandilt. Kindlasti on ta loominguline ja loov. Teda võin alati usaldada ning seatud ülesanded saavad täidetud.

Lisaks eeskujulikule ringkonna juhatuse liikmelisusele, on tal suur panus kultuuri ja avalike suhete gruppi. Oma pikajalisele kogemusele ning tänu organisatsiooni teadlikkusele on ta ka suurepärane organisatsiooniõppe instruktor.

Eda on suurepärane keskjuhatuse liige, sest tal on palju mõtteid, ideid ja töötahet organisatsiooni tervikuna arendada.  Oskab ka keerulised teemad kõigile arusaadavaks teha.

 

(Helen Allas, juuni 2015)

FastLion CMS

Eda Põldma, Harju ringkond

Eda Põldma, Harju ringkond

Foto: Birgit Vaarandi Sünniaeg: 1970 Haridus: kõrgem Töökoht: Riigikogu Kantselei vanemraamatupidaja NKK liige alates: 1999 Senine tegevus Naiskodukaitses: Naiskodukaitsja sai minust Järva ringkonna taasloomisel 02 12 "Hindan Eda juures kaasamõtlemise ja oma seisukoha väljaütlemise oskust. Alati ei tarvitse kõikide arvamused ühtida, aga Eda pakub suurepärase võimaluse üleskerkinud küsimused või murekohad läbi arutada ja parimaid lahendusi otsida."

Eda Põldma, Harju ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2016 » Naiskodukaitse