Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis 8. -10. septembrini leiab Norra Kuningriigi pealinnas Oslos aset Baltimeremaade konverents 2006, kus osaleb ka Naiskodukaitse 6-liikmeline esindus. Osalema on palutud riigikaitse ja kaitsevalmidusega tegelevate organisatsioonide liikmed Eestist, Rootsist, Soomest, Venemaalt, Lätist, Leedust, Poolast, Saksamaalt ja Taanist. aastapäeva Järgmine → Lahtised uksed Tartu ringkonnas Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis

Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis

6. sept. 2006

8.-10. septembrini leiab Norra Kuningriigi pealinnas Oslos aset Baltimeremaade konverents 2006, kus osaleb ka Naiskodukaitse 6-liikmeline esindus. Osalema on palutud riigikaitse ja kaitsevalmidusega tegelevate organisatsioonide liikmed Eestist, Rootsist, Soomest, Venemaalt, Lätist, Leedust, Poolast, Saksamaalt ja Taanist.

Konverentsi eesmärgiks on arutleda naiste rolli ja vastutuse üle seoses riigikaitsega. Läbi kogumuste vahetamise, diskussioonide ning töötubades tekkivate arutelude loodetakse edendada kaitsealast koostööd rahvusvahelisel tasemel.

Baltimeremaade konverents toimub tänavu neljandat korda, eelmisel toimumiskorral, aastal 2004 oli korraldajamaaks Eesti ja külalisi Balti merega piirnevatest riikidest võõrustas Naiskodukaitse.
Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis

FastLion CMS

Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis

Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis

Konverentsi eesmärgiks on arutleda naiste rolli ja vastutuse üle seoses riigikaitsega Läbi kogumuste vahetamise, diskussioonide ning töötubades tekkivate arutelude loodetakse edendada kaitsealast koostööd rahvusvahelisel tasemel 8.-10. septembrini leiab Norra Kuningriigi pealinnas Oslos aset Baltimeremaade konverents 2006, kus osaleb ka Naiskodukaitse 6-liikmeline esindus. Osalema on palutud riigikaitse ja kaitsevalmidusega tegelevate organisatsioonide liikmed Eestist, Rootsist, Soomest, Venemaalt, Lätist, Leedust, Poolast, Saksamaalt ja Taanist.

Baltimeremaade konverents Norra Kuningriigis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse