Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" Ringkonna juhatus otsustas esitada "Aasta naiskodukaitsja" kandidaadiks Avinurme jaoskonna esinaise Merje Mältoni. Foto: Aivar Oja ← Eelmine Oktoober - uued algused, traditsioonid ja tunnustused Järgmine → Aasta algus - jaanuar, veebruar, märts Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton

Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton

Kadriina Krüüts, Küllike Kullerkupp 11. nov. 2023

Ringkonna juhatus otsustas esitada "Aasta naiskodukaitsja" kandidaadiks Avinurme jaoskonna esinaise Merje Mältoni.

Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton
"Aasta naiskodukaitsja" kandidaat Merje Mälton

Merje Mälton on olnud Naiskodukaitse silmapaistev liige alates 2012. aastast. Üle kümne aasta on Merje oma soojuse, teotahtelisuse ja inspireeriva olekuga jätnud sügava jälje kõikidesse Avinurme jaoskonna naistesse ning ka kogu ringkonda.

 

Merje on võtnud vastu kõik väljakutsed ja võimalused, mis Naiskodukaitse on talle avanud, ning see on teinud temast meie organisatsiooni ühe säravama liikme. Merje on olnud aastaid Avinurme jaoskonna juhatuses ja sel aastal ka ringkonna juhatuses. Merjet iseloomustavad kõige paremini sõnad "mida seal ikka, teeme ära" – takistused on ületatavad ja tema leiab alati lahenduse.

Kohe organisatsiooniga liitudes näitas Merje oma sügavat pühendumust, läbides kõik baasväljaõpped vaid aasta jooksul pärast liitumist. Kui varasemalt keskendus Merje Avinurme jaoskonna juhtimisele, siis viimane aasta on ta lisaks vedanud Alutaguse ringkonna toitlustusgruppi. Ta teeb seda suure pühendumuse ja entusiasmiga, kaasates uusi liikmeid, korrastades varustust ning tõstes toitlustuse üldist taset. Seda näitavad ka tema tunnid, mida ta on panustanud organisatsiooni tegevusse. Enamikel suurematel ja väiksematel õppustel, kogunemistel, koolitustel ning ka laulu- ja tantsupeol on Merje kohal olnud.

Lisaks oma põhiülesannetele on Merje aktiivne ka erialagruppides – kuuludes evakuatsiooni, meditsiini ja avalike suhete gruppidesse. Kuid Merje ei piirdu vaid lihtsalt kuulumisega, ta on alati olemas, kui on vaja midagi korraldada või abistada. Tema sõnul on Naiskodukaitse juures imeline see, et siin saab hulgaliselt uusi teadmisi ja oskusi, kui on vaid tahtmist ja tegutsemisindu. Merje teebki just seda – ta tahab ja tegutseb!

Üritusi ja ettevõtmisi on Merje eestvedamisel toimunud mitmed, kuid eriti silmapaistev on olnud Avinurme Perepäeva korraldamine aastatel 2019-2022. Üritus eesmärk oli organisatsiooni tutvustus ja kogu kogukonna kaasamine.

Aastal 2022 tunnustati Merjet Liliaristi V teenetemärgiga ja maleva teenetemärgiga, sest ta on võtnud enda peale suure vastutuse ka Avinurme malevkonna personalipealikuna.

Tema pühendumus ja panus on teinud temast eeskujuliku juhi ja kaaslase. Merje Mälton on tõeliselt erakordne naiskodukaitsja, kelle soe süda ning tegutsemislust inspireerib meid kõiki.

Foto: Aivar Oja

FastLion CMS

Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja"

Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja"

"Aasta naiskodukaitsja" kandidaat Merje Mälton Merje Mälton on olnud Naiskodukaitse silmapaistev liige alates 2012 aastast Ringkonna juhatus otsustas esitada "Aasta naiskodukaitsja" kandidaadiks Avinurme jaoskonna esinaise Merje Mältoni.

Alutaguse ringkonna "Aasta naiskodukaitsja" kandidaat on Merje Mälton

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse