Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa Ainult üheskoos saame luua Naiskodukaitse koondab liikmeid, kes tunnetavad oma vastutust isamaa ja ühiskonna ees ning on vajadusel valmis kiiresti reageerima täitmaks vabatahtlikult oma riigikaitselisi kohustusi. Naiskodukaitse Lääne ringkond aitab oma tegevuse ja hoiakutega kaasa turvalisema elukeskkonna loomisele Läänemaal. Iga meie organisatsiooni liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata. Me toetame koolituste ja vabatahtliku tegevuse kaudu isiksuse arengut ning suurendame sellega teadlikkust turvalisemast keskkonnast ka kogu maakonnas. laaneringkond?fref=ts Loo taustast: G4S korraldab oma Facebooki lehel Julged hoolida? terve aasta vältel kampaaniat HOOLIN OMA KODUKANDIST! November on Läänemaa kuu - loe ka teisi Läänemaa lugusid ! Foto: G4S, Julged hoolida? Koostöö ← Eelmine Mandrirotid Hiiumaal esmaabi õppimas Järgmine → "Pesamunad" Orkaani keerises Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa

Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa

Ave Proos november 2012

Naiskodukaitse koondab liikmeid, kes tunnetavad oma vastutust isamaa ja ühiskonna ees ning on vajadusel valmis kiiresti reageerima täitmaks vabatahtlikult oma riigikaitselisi kohustusi. Naiskodukaitse Lääne ringkond aitab oma tegevuse ja hoiakutega kaasa turvalisema elukeskkonna loomisele Läänemaal. Iga meie organisatsiooni liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata. Me toetame koolituste ja vabatahtliku tegevuse kaudu isiksuse arengut ning suurendame sellega teadlikkust turvalisemast keskkonnast ka kogu maakonnas.

Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa
Ohutuspäev Haapsalus, Foto: Lääne-Eesti Vabatahtlik Reservpäästerühm

Mitmel "rindel" aktiivsed

 

Naiskodukaitse Lääne ringkonna liikmed osalevad igal aastal paljudel Lääne- ja Hiiumaal korraldatud üritustel. Oleme aidanud läbi viia põhikooli õpilastele mõeldud projekti „Kaitse end ja aita teist”, tutvustanud mitmetel perepäevadel esmaabiga seotud põhitõdesid, suurüritustel toitlustanud (Maakaitsepäev, Vabariigi aastapäev jne), heategevusürituste korraldamise ja läbiviimise juures abiks olnud. See Teatriga koostöös valminud etendus „Vaikivad tunnistajad” tõi välja elu varjuküljed kodu-, töö- ja koolielus, mis meid igapäevaselt ümbritsevad. Veel meenutasime koos See Teatriga märtsi- ja juuniküüditamisel hukkunud inimesi läbi erinevate näitemängude.

 

Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa
Igapäevaturvalisuse kursus, Foto: NKK Lääne ringkond

Me teeme koostööd ka Lääne-Eesti Vabatahtliku Reservpäästerühmaga. Oleme osalenud erinevatel teavitusüritustel ning mitmed meie ringkonna liikmed kuuluvad ka Reservpäästerühma. Koostöö toimub ka Päästeametiga, näiteks osalesime nende poolt korraldatud Euroopa 112 päeval Haapsalus, kus rääkisime inimestele ohtudest, mis on seotud igapäevaturvalisusega kodus. Regulaarsed igapäevaturvalisuse koolitused kuuluvad samuti meie aastaplaani ning kõik liikmed ja huvilised saavad nendel osaleda.

 

Õunamoos ja kodukootud sokid Eesti poistele

 

Selle aasta jõulupakist peaksid kõik Afganistanis  missioonil viibivad Eesti kaitseväelased leidma Lääne ringkonna naiste poolt valmistatud koduse õunamoosi. Loodame, et sellest ettevõtmisest kujuneb traditsioon, mis rõõmustab kodust kaugel olevad mehi ja naisi, oluline on teadmine, et nad ei ole seal kaugel üksi! Samuti võtavad Lääne ringkonna naised osa üleriigilisest sokikudumise kampaaniast välismissioonide sõduritele. Me ei toeta aga mitte ainult sõdureid, vaid ka järelkasvu – 2012. aastal saavad kõik Lääne- ja Hiiu maakonnas sündinud beebid kingituseks meie kootud papud.

 

Läänemaa kõige koolitussõbralikumad

 

Naiskodukaitse Lääne ringkonna tegemisi on maakonnas märgatud ning meid valiti 2012. aastal Läänemaa kõige koolitussõbralikumaks organisatsiooniks. Me oleme selle tiitli üle äärmiselt uhked!

Kas ka Sina sooviksid panustada Eesti riigikaitsesse ning sellesse, et elu Läänemaal oleks parem? Me ootame oma ridadesse kõiki naisi, kes väärtustavad Naiskodukaitse organisatsiooni põhimõtteid ning on valmis andma oma panuse parema ja turvalisema Läänemaa nimel!

 

Infot meie kohta leiad aadressilt www.naiskodukaitse.ee ja meie Facebooki lehelt http://www.facebook.com/naiskodukaitse.laaneringkond?fref=ts

Loo taustast: G4S korraldab oma Facebooki lehel Julged hoolida? terve aasta vältel kampaaniat HOOLIN OMA KODUKANDIST! November on Läänemaa kuu - loe ka teisi Läänemaa lugusid!

Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa
Foto: G4S, Julged hoolida?

FastLion CMS

Ainult üheskoos saame luua

Ainult üheskoos saame luua

Ohutuspäev Haapsalus, Foto: Lääne-Eesti Vabatahtlik Reservpäästerühm Mitmel "rindel" aktiivsed Naiskodukaitse Lääne ringkonna liikmed osalevad igal aastal paljudel Lääne- ja Hiiumaal korraldatud üritustel Oleme aidanud läbi viia põhikooli õpilastele mõeldud projekti „Kaitse end ja aita teist”, tutvustanud mitmetel perepäevadel esmaabiga seotud põhitõdesid, suurüritustel toitlustanud (Maakaitsepäev, Vabariigi aastapäev jne), heategevusürituste korraldamise ja läbiviimise juures abiks olnud Naiskodukaitse koondab liikmeid, kes tunnetavad oma vastutust isamaa ja ühiskonna ees ning on vajadusel valmis kiiresti reageerima täitmaks vabatahtlikult oma riigikaitselisi kohustusi. Naiskodukaitse Lääne ringkond aitab oma tegevuse ja hoiakutega kaasa turvalisema elukeskkonna loomisele Läänemaal. Iga meie organisatsiooni liige suudab hädaolukorras ise hakkama saada ja ka teisi aidata. Me toetame koolituste ja vabatahtliku tegevuse kaudu isiksuse arengut ning suurendame sellega teadlikkust turvalisemast keskkonnast ka kogu maakonnas.

Ainult üheskoos saame luua turvalisema Läänemaa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse