Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud „Ole valmis!“ lumetorditegu on Jaanuari lõpus tegime üleskutse haridusasutustele ja huviringidele ning palusime lasterühmade juhendajatel tutvustada “Ole valmis!” äppi ning valmistada üheskoos samateemaline lumetort. aastase Eesti „Ole valmis!“ mobiilirakendusest saadud tarkustega turvalisemaks! Ole valmis! ← Eelmine Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp Järgmine → Naiskodukaitse mälestuspäeval Sakala ringkonnas „Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud

„Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud

Merike Tulp, Daniela Erit, Helja Ütsik 25. veebr. 2021

Jaanuari lõpus tegime üleskutse haridusasutustele ja huviringidele ning palusime lasterühmade juhendajatel tutvustada “Ole valmis!” äppi ning valmistada üheskoos samateemaline lumetort.

„Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud
Daniela Paalalinna Koolis Helja meisterdatud torti võitjatele üle andmas. Foto Merike Tulp

Soov oli, et laste jaoks oleks „Ole valmis!“ äpi sisuga tutvumine seikluslik, lõbus, talvine, tervislik, loov ning lastevanematele ja sõpradele nähtav! Sotsiaalmeedias kõige rohkem laike kogunud lumetort sai auhinnaks naiskodukaitsjast tordimeistri poolt valmistatud päristordi ning "Ole valmis! " logoga meened. Temaatilisi vilesid ja helkureid  jagus ka ülejäänud  osalejatele. 

„Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud
Võidutordi autorid: Paalalinna Kooli 6a klass. Foto: Jana Söödor (klassijuhataja)

Aitäh osalejaile ja aitäh ka kõigile neile, kes käreda pakase tõttu torditeoni ei jõudnud, aga „Ole valmis!“  mobiilirakendusega siiski tutvust tegid. Aitäh Karksi – Nuia Lasteaiale, Tarvastu Lasteaia Puhhide ja Ubinakeste rühmale ning Viljandi Paalalinna Kooli 6 a klassile. Lumetordid  olid vahvad ja meie kohtumised lastega väga meeliköitvad. 

Karksi - Nuia lastega saime ühiselt Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva auks korraldatud paraadi nautida, Tarvastu Lasteaias olime osalised sünnipäeva hommikuringis ning Paala koolis saime võimaluse „Ole valmis!“ äpi tutvustamiseks. 

Aitäh veelkord ja muudame üheskoos meie 103. aastase Eesti  „Ole valmis!“ mobiilirakendusest saadud tarkustega turvalisemaks! 

FastLion CMS

„Ole valmis!“ lumetorditegu on

„Ole valmis!“ lumetorditegu on

Daniela Paalalinna Koolis Helja meisterdatud torti võitjatele üle andmas Foto Merike Tulp Soov oli, et laste jaoks oleks „Ole valmis!“ äpi sisuga tutvumine seikluslik, lõbus, talvine, tervislik, loov ning lastevanematele ja sõpradele nähtav! Sotsiaalmeedias kõige rohkem laike kogunud lumetort sai auhinnaks naiskodukaitsjast tordimeistri poolt valmistatud päristordi ning "Ole valmis! " logoga meened Jaanuari lõpus tegime üleskutse haridusasutustele ja huviringidele ning palusime lasterühmade juhendajatel tutvustada “Ole valmis!” äppi ning valmistada üheskoos samateemaline lumetort.

„Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse