Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
2011 2011 detsember 2011 "Hiiu Nädal" 2011

Naiskodukaitse Vormsil - 16. märts 2011 www.eestielu.ee

 

Kirnast stardib patrullvõistlus - 31. märts 2011 "Lääne Elu"
Kaitseliidu Lääne maleva patrullvõistlusel "Valge Laev" pakkusid naised meestele konkurentsi. Punasel rajal võistles üheksa Lääne maleva võistkonda, sh Läänemaa naiskodukaitsjate võistkond Lindpriid. Seda juhtis Evelin Ojasoo, võistkonna esindaja oli Mare Laide.

2011
Foto: Ivar Soopan

Kärdlas tutvustatakse ohutusvõtteid ja matkatõdesid - 26. oktoober 2011, www.hiiumaa.ee 

2011

Haapsalu aukodanik külastas sünnilinna - 12. september 2011 "Lääne Elu"

Loe lisaks Haapsalu toomkiriku ristimiskabelis asuva Emaaltari saamislugu: Toomepuust kuju Emaaltaril

2011


Naiskodukaitse tegevus
Väljaõpe, Tegevusvaldkonnad, Mentorlus, Tegevusplaan, Eelmised sündmused, Ole valmis! äpp, Ole valmis! laagrid

Tutvustus
Väärtused, Struktuur, Põhikiri, Sümboolika, Võsu õppe- ja puhkekeskus

Ajalugu
Enne II maailmasõda, Taasloomine, Virtuaalne muuseumNaiskodukaitse juhid ajaloos, Aastaraamatud

Ringkonnad
Alutaguse, Harju, Jõgeva, Järva, Lääne, Põlva, Pärnumaa, Rapla, Saaremaa, Sakala, Tallinn, Tartu, ValgaViruVõrumaa

Astu liikmeks
Võta ühendust oma elukohajärgse ringkonna esinaise või instruktoriga, kontaktid leiad ringkondade alt. Loe liikmeks astumisest veel edasi.

Telli kriisikoolitus
Ole valmis, kui loeb iga sekund - telli tasuta kriisikoolitus! Tasuta ja eluliselt vajalik koolitus sinu asutuses, kogukonnas või üritusel.
Koolitusi viivad läbi väljaõppinud Naiskodukaitse kriisikoolitajad. Loe veel edasi.

FastLion CMS

2011

2011

Naiskodukaitse Vormsil - 16 märts 2011 www

2011

www.naiskodukaitse.ee © 2025 » Naiskodukaitse