Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Erle Eenmaa, Tallinna ringkond Erle Eenmaa, Tallinna ringkond Erle: Leian, et oma teadmistepagasiga on hea liikuda keskjuhatusse, et rakendada oma kogemusi ja mõelda kaasa kesktasandil kogu organisatsiooni veel paremaks toimimiseks. Suhtun keskjuhatuse liikme ametikohta vastutus- ja kohusetundega. ← Eelmine Eda Kivisild, Sakala ringkond Järgmine → Kaire Lõhmus, Järva ringkond Erle Eenmaa, Tallinna ringkond

Erle Eenmaa, Tallinna ringkond

Erle: Leian, et oma teadmistepagasiga on hea liikuda keskjuhatusse, et rakendada oma kogemusi ja mõelda kaasa kesktasandil kogu organisatsiooni veel paremaks toimimiseks. Suhtun keskjuhatuse liikme ametikohta vastutus- ja kohusetundega.

Erle Eenmaa, Tallinna ringkond

Erle Eenmaa

 

Sünd. 24.07.1985

2007 – ... Naiskodukaitse Tallinna ringkonna akadeemilise jaoskonna liige

2008 – 2010 – Tallinna ringkonna juhatuse liige

2010 – 2013 – Tallinna ringkonna esinaine

 

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuse ja magistriõpingud ajaloo erialal, töötanud olen nii riigiametis kui erasektoris. Naiskodukaitse liige olen 2007. aastast. Esimesel liitumisaastal läbisin kohe baasväljaõppe ja nähes, et see organisatsioon on just minule, jõudsin otsusele end tihedalt Naiskodukaitse tegemistega siduda. 2008. aastal valiti mind ringkonna juhatusse, kus möödus viis töökat aastat. Viiest aastast kolm oli mul au olla Tallinna ringkonna esinaine.

 

Erialaselt olen aktiivselt tegutsenud kahel alal, formeerijana ja avalikes suhetes. Kuigi olen osalenud aastate jooksul lugematutel üritustel ja õppustel pea kõigist Naiskodukaitse tegevusaladelt, on formeerimistegevus jäänud kõige südamelähedasemaks.

 

Ringkonna juhatuses olles sai näha õnnestumisi ja edulugusi, samas ka organisatsiooni probleeme ja valukohti. Ringkonna esinaisena avanes mul võimalus osa võtta paljudest üle-eestilistest õppustest ja seminaridest, kus sain teadmisi ka teiste ringkondade muredest-rõõmudest. Pean neid üle-eestilisi üritusi oluliseks ning heaks võimaluks saada organisatsioonist suuremat pilti.

 

Leian, et selle pagasiga on hea liikuda keskjuhatusse, et rakendada oma kogemusi ja mõelda kaasa kesktasandil kogu organisatsiooni veel paremaks toimimiseks. Suhtun keskjuhatuse liikme ametikohta vastutus- ja kohusetundega.

Kodulehe tegemine

Erle Eenmaa, Tallinna ringkond

Erle Eenmaa, Tallinna ringkond

Erle Eenmaa Sünd 24 Erle: Leian, et oma teadmistepagasiga on hea liikuda keskjuhatusse, et rakendada oma kogemusi ja mõelda kaasa kesktasandil kogu organisatsiooni veel paremaks toimimiseks. Suhtun keskjuhatuse liikme ametikohta vastutus- ja kohusetundega.

Erle Eenmaa, Tallinna ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2016 » Naiskodukaitse